🚚 Безкоштовна доставка Новою Поштою для замовлень від 5000 грн.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

0
Мій кошик

🏋️ Передтренувальні комплекси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Передтренувальні комплекси - це спортивне харчування, що дедалі більше набирає популярності серед людей, які регулярно відвідують спортивний зал.  Вживання передтрену значно підвищує якість тренувань, сприяє збільшенню концентрації та силових показників, спортсмен відчуває прилив енергії та відчуття бадьорості, що допомагають як у виконанні самих вправ, так і у швидкому відновленні після тренування.

Передтренувальний комплекс: що це таке і для чого він потрібен?

Передтренувальний комплекс - це один із найбільш багатоскладових представників спортивного харчування, що застосовується для поліпшення якості тренувального процесу. Використання різних добавок, які добре працюють окремо, в сукупності дає змогу швидше й ефективніше переносити високі навантаження.

Як правило, найчастіше до складу передтренувального комплексу входять такі компоненти:

 • Креатин - компонент, необхідний для збільшення силових показників і стимуляції росту м'язів;
 • Аргінін - компонент, що підживлює м'язи і сприяє ефекту пампінгу;
 • Бета-аланін - компонент, що відновлює м'язи після навантажень;
 • BCAA - амінокислоти, що живлять м'язи;
 • Вітаміни та мінерали - найважливіші для організму речовини, запас яких зменшується під час виснажливих тренувань;
 • Таурин - стимулятор, що відповідає за вироблення гормону росту.

При цьому, в деяких передтренувальних добавках можна зустріти такі складові, як:

 • Кофеїн - компонент, що збуджує ЦНС і сприяє прискоренню обміну речовин;
 • Геранамін - потужний нервовий стимулятор, що перевершує за дією кофеїн.

Після вживання кофеїновмісних бустерів (а також їхніх аналогів з таурином і геранаміном), спортсмен може відчувати серйозний сплеск енергії та активності, проте найчастіше це абсолютно не йде на користь здоров'ю і загальному стану.

Як працює предтрен і для чого він потрібен?

Ефект передтренувальних бустерів оцінили багато спортсменів, адже це спортивне харчування виконує відразу кілька функцій:

 • Підживлює і сприяє нарощуванню м'язів;
 • Спалює жирові відкладення;
 • Насичує організм енергією;
 • Підвищує концентрацію уваги;
 • Збільшує силові показники.

Оскільки більшість комплексів розроблено для спортсменів-чоловіків, то, звісно, основним завданням передтренувальних комплексів є активізація процесів, що сприяють збільшенню м'язової маси. Передтренувальний комплекс незамінний на "сушці", але водночас останнім часом дедалі більше фахівців зазначає, що цей вид спортивних добавок можна вживати і жінкам, і дівчатам. Предтрен для схуднення мало відрізняється за складом від звичного (за винятком трохи більшої концентрації жироспалювачів), але ось схема його приймання і тренувальний процес можуть різнитися.

Як приймати передтренувальний комплекс?

Як же потрібно пити передтренувальний комплекс? Найчастіше предтрени п'ють за 15-20 хвилин до тренування, розбавляючи добавку водою. Вживання предтрена має відбуватися тільки в тренувальні дні, а загальна кількість прийомів не має перевищувати два рази.

Передтренники не можна вживати щодня, якщо до їхнього складу входять речовини, що стимулюють психіку. До числа таких речовин можна віднести:

 • кофеїн;
 • гуарану;
 • герань.

Подібний склад - чудовий помічник у тренуваннях, але вся річ у тому, що організм може звикнути до надходження енергії за допомогою вживання додаткових препаратів. Після того, як спортсмен відмовиться від предтренів, можуть спостерігатися певні труднощі у метаболічних процесах, особливо, за умови зловживання бустерами. Саме тому рекомендуємо вкрай уважно поставитися до рекомендованих правил і дозувань, заявлених виробником.

Шкода і користь передтренувальних комплексів

Шкода і користь передтренувальних комплексів - це питання, яке хвилює кожного, хто наважився приймати подібне спортивне харчування. Оскільки до складу добавки входить безліч активних речовин, організм спортсмена швидше готується до фізичних навантажень - зростає об'єм енергії, збільшується інтенсивність тренувань і поліпшується самопочуття загалом. Також серед позитивних ефектів можна виділити:

 • Збудження нервової системи та активізацію всіх процесів;
 • Поліпшення кровообігу в м'язах;
 • Стимуляція фізичної активності;
 • Підвищення ментальної концентрації.

З іншого боку, з огляду на те, що до складу передтренувальних комплексів входять речовини, що стимулюють ЦНС, лікарі наполегливо не рекомендують використовувати добавки людям старше 40 років, а також тим, хто має проблеми з серцево-судинною системою і відчуває нервові розлади.

Звертайте увагу на склад і утримайтеся від спокуси придбати предтренік з не дуже корисними компонентами, типу кофеїну, герані та інших активних синтезаторів енергії. Постійне вживання таких бустерів не принесе вам користі, а лише навантажить серце і нервову систему, викликавши непотрібне звикання.

Вгору