🚚 Безкоштовна доставка Новою Поштою для замовлень від 5000 грн.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

0
Мій кошик

💪 Гейнери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Гейнер - білково-вуглеводні суміші, в яких кількість вуглеводів переважає. У такому препараті співвідношення вуглеводів до білка буде приблизно 3/1. Виходячи з цього, ми можемо зрозуміти, що основою цього препарату є вуглеводний комплекс, що містить різні за складністю вуглеводи і відрізняється глікемічним індексом. Добавки гейнера дають можливість отримувати енергію тривалий проміжок часу і мати достатній запас глікогену в м'язах. Вміст білка в гейнері допомагає забезпечити достатню кількість амінокислот.

Калорійні гейнери для набору м'язового об'єму

Наукові дослідження показують, що повністю засвоїтися білкам допомагає достатня кількість вуглеводів у комплексному прийомі. Досвідчені дієтологи склали оптимальну формулу-співвідношення споживання: вуглеводи - 40-60%, білки (протеїн) - 20-30%, жири - 10%. Кожен виробник спортивного харчування ретельно підходить до питання пропорцій і складу свого продукту. Гейнер - це той продукт, який надає тілу спортсмена всі необхідні речовини для гарного м'язового зростання.

Кожен виробник дотримується своєї пропорції і тому склад може відрізнятися в залежності від виробника. Також гейнери збагачують мінералами, вітамінами і травними ензимами ( це сприяє швидкому та ефективному засвоєнню речовини). Іноді в складі гейнера можна зустріти і добавки глютаміну, креатину та інших мікроелементів, які виробляють позитивний анаболічний ефект. Частка жиру в складі гейнера несуттєва або близька до нуля, і це додатковий бонус для стрункої фігури.

Призначення гейнера

Як і будь-яка спортивна добавка, гейнери існують для коригування і доповнення основного раціону спортсмена. Нажаль, стандартна їжа не в змозі дати нам достатню кількість необхідних елементів для швидкого м'язового зростання, і тому на допомогу приходить спортивне харчування і гейнери, які допомагають не тільки подолати проблему набору м'язової маси, а й допомогти організму з відновленням після тренування. І саме тому гейнери так популярні в наші дні. Склад препарату і його унікальні властивості забезпечують:

  • Підживлення вашого організму великою кількістю вуглеводів і амінокислот перед і під час тренування, що дає змогу зробити ваше заняття ефективнішим. За рахунок вмісту вуглеводів різної складності, ваш організм і має можливість отримувати енергію на тривалому періоді часу;
  • Вирішення проблеми вуглеводно-білкового вікна, яке виникає після закінчення тренувального процесу (саме в момент необхідності організму в поживних речовинах). Адже прийом їжі після тренування та протягом 30-40 хвилин після його завершення, це найкращий час для підкріплення організму. В цей період наше тіло здатне засвоїти більше корисних речовин, ніж у стандартному стані. Таким прийомом їжі після тренування може стати гейнер і забезпечити організм усім необхідним, запобігаючи катаболізму в м'язах;
  • Збільшення калорійності загальної денної норми без залучення жирів. Цей момент дуже важливий, оскільки отримати достатню кількість вуглеводів зі стандартної їжі без споживання жирів досить проблематично;

Також додаткові прийоми гейнера можуть замінити стандартні прийоми їжі. Але необхідно пам'ятати, що гейнер - це добавка, а не повна заміна основного раціону і нехтувати основною їжею не варто.

Багато людей дотримуються думки, що всі необхідні речовини організм здатний отримати з натуральної їжі. Тут є частка правди, але необхідно розрізняти стандартний спосіб життя і спосіб життя людей, залучених у спорт, - це дві різні крайності. І для спортивної людини рівень необхідних речовин буде вищим, особливо якщо це фітнес, бодібілдинг, пауерліфтинг, та інші види високоінтенсивного спорту. Гейнери допоможуть пройти спортсмену шлях швидше й результативніше. Навіть для споживання середньої денної норми в 3000 калорій, людині необхідно з'їсти досить великий об’єм їжі. У спортсмена ж така норма може становити і 5000 калорій. Звісно, це досить сильно навантажує нашу травну систему. Проте, саме гейнер є легкозасвоюваним розчином з усіма важливими компонентами для росту і відновлення м'язів. Так і приходимо до висновку, що гейнер досить важливий компонент для набору м'язової маси.

Чи ефективні гейнери?

Підбиваючи підсумки того, що було написано вище, можна сформувати однозначну відповідь "так". І це здатні підтвердити мільйони спортсменів, яким ця добавка допомогла досягти бажаних результатів. Але пам'ятайте про те, що гейнер - всього лише добавка до вашого раціону, і замінити основну їжу він не в змозі. Гейнер допоможе вам тільки в разі якісних тренувань, повноцінного відпочинку і правильного харчування, тільки тоді препарат буде ефективний.

Шкода гейнера - міф?

Таке питання виникає в голові новачків. І воно досить правильне, адже виходить із спонукання турботи про власний організм. На це запитання можете відповісти тільки ви самі. Проводячи експерименти і тестуючи різних виробників. Але заперечувати ефективність буде нерозумно, адже добавки зарекомендували себе у спортсменів різного рівня, від професіоналів до любителів.

Не будемо сперечатися, як і будь-який препарат, гейнер може мати побічні ефекти в разі використання неякісного продукту або перевищення рекомендованої норми. Такими ускладненнями можуть виявитися розлади шлунка, навантаження на печінку і нирки. Додатково ви ризикуєте наростити жировий прошарок через високу калорійність продукту і якщо у вас є схильність до повноти. Для таких людей рекомендується до вживання протеїн. Але якщо ви будете дотримуватись рекомендованих дозувань і правильного харчування, гейнер стане чудовим помічником на шляху до м'язової маси і красивого тіла.

Вгору